Medlemsoversigt

Vælg branche og se hvem der er medlem

Flere af dine kollegaer er sikkert allerede medlem af Træinformation. Vælg branche og se hvem der er medlem. Overvejer du et medlemskab, så læs mere om medlemsfordelene.

a

  1. A&I RÅDGIVENDE INGENIØRER A/S, Nykøbing M
  2. A-J Rådgivende Ingeniører Aps, Slagelse
  3. A-KON Rådgivende Ingeniørfirma ApS, København Ø
  4. A. ENGGAARD A/S, Svenstrup J
  5. A. Rindom A/S, Brøndby
  6. A. Winkler Sp/f, Tórshavn
  7. A/S ISHØY & MADSEN. RÅDGIVENDE INGENIØRE, Værløse
  8. A/S Julius Nielsen & Søn, Rødovre
  9. A4 Arkitekter og ingeniører A/S, Søborg
  10. A78 Arkitekter A/S, Aabenraa
  11. a:gain ApS, København K
  12. Aabenraa Kommune Kultur Miljø og Erhverv, Aabenraa
  13. Aaberg og Pilgaard ApS, København K
  14. Aage Wegener & Søn A/S, Skanderborg
  15. Aak Bygninger Aalborg Kommune, Aalborg
  16. AART architects A/S, Aarhus C
  17. AART architects A/S, København S
  18. ABC Rådgivende Ingeniører A/S, Rødovre
  19. ACT ARCHITECTS A/S, København K
  20. Acting Bygherrerådgivning ApS, Søborg
  21. AD CONSULT, Fredensborg
  22. ADEPT ApS, København N
  23. Adserballe & Knudsen A/S, Farum
  24. AFM rådgivende ingeniører A/S, Hillerød
  25. AFRY ApS, Herning
  26. AG Development A/S, Odense SV
  27. Aggersvold Savværk, Jyderup
  28. Agraf Arkitekter ApS, Valby
  29. AHLBLAD ARKITEKTER & INGENIØRER ApS, Frederiksberg
  30. AI A/S, København K
  31. AJ Consult A/S, Nykøbing F
  32. AJB Snedker ApS, Bagsværd
  33. AK 83 Arkitekter A/S, Aalborg
  34. AK 83 Arkitekter A/S, Ishøj
  35. AK2 Byggerådgivning ApS, Bjerringbro
  36. Akzo Nobel Deco A/S, København V
  37. Alex Poulsen Arkitekter A/S, København N
  38. Algeco Denmark A/S, Ringsted
  39. Allerød Kommune - Teknik & Drift, Allerød
  40. AMA BYG ApS, Ishøj
  41. Amager Byg ApS, København S
  42. Ammentorp-Byg ApS, Hørning
  43. AMOVIDO A/S, Stenstrup
  44. Anders Christensen Rådgivende ingeniører ApS, Værløse
  45. Anders Jensen ApS Rådgivende ingeniører, Holbæk
  46. Anker Damgaard Paulsen ApS, Næstved
  47. ARC Nordic A/S, Hillerød
  48. Archifield Arkitekterne ApS, Faaborg
  49. ArcHus Arkitektfirma ApS, Kolind
  50. Ardess ApS, Risskov
  51. ARKHUS BYGNINGSRÅDGIVNING A/S, Ringsted
  52. Arkiplus A/S, Sorø
  53. Arkitekt Elin Donskov, Aarhus C
  54. Arkitekt m.a.a. Søren Rassov, Klampenborg
  55. Arkitekt O. Ostenfeldt, København K
  56. Arkitekt Søren Yde ApS, Skive
  57. Arkitekter Johansen & Rasmussen A/S, Aarhus C
  58. Arkitekterne Bjørk & Maigård ApS, Aalborg
  59. Arkitekterne Black ApS, Faaborg
  60. Arkitekterne KØGE, Køge
  61. Arkitektfirma Finn Østergaard A/S, Hjørring
  62. Arkitektfirma Kristian H Nielsen ApS, Herning
  63. Arkitektfirmaet Bang & Jeppesen ApS, Randers Sø
  64. Arkitektfirmaet Frost Larsen A/S, Viby J
  65. Arkitektfirmaet Gunner Kristensen, Viborg
  66. Arkitektfirmaet HS A/S, Slagelse
  67. Arkitektfirmaet Kamp ApS, Skanderborg
  68. Arkitektfirmaet Kjaer & Richter A/S, Aarhus C
  69. Arkitektfirmaet NORD A/S, Aalborg
  70. ARKITEKTFIRMAET VALLENTIN OG HAUGLAND A/S, Horsens
  71. Arkitektfirmaet Vest, Outrup
  72. Arkitektgården ApS, København S
  73. Arkitektgården ApS, Maribo
  74. ARKITEKTKONTORET 96 V/GERT FÆLLING, Sønderborg
  75. Arkitektkontoret Torben Vind aps, Varde
  76. ArkitektSKOV A/S, Åbyhøj
  77. Arkitema Architects, Aarhus C
  78. Arkitema Architects, København V
  79. Arne Elkjær A/S Rådgivende Ingeniører, Aarhus V
  80. Arne Pedersen A/S Snedkermester, Greve
  81. ART-TEK Ingeniør Rådgivning ApS, Frederiksberg
  82. Arte Glasbyg, Skjern
  83. Artelia, Aalborg
  84. Artelia, Aarhus C
  85. Artelia, Fredericia
  86. Artelia, Roskilde
  87. Artelia, Søborg
  88. Artelia, Vordingborg
  89. Askholm & Lein Tegnestue ApS, Middelfart
  90. Astrup Tømrer & Byggesagkyndig ApS, Hasselager
  91. Aticon ApS, Hvidovre
  92. ATRA ARKITEKTER A/S, Holstebro
  93. ATRIO ARKITEKTER ApS, Horsens
  94. AVNØ BYGGERÅDGIVNING ApS, Haderslev

b

  1. Bakmann ApS, Årslev
  2. Bang & Beenfeldt A/S, København K
  3. Baumann Arkitekter ApS, Viborg
  4. BBP Arkitekter A/S, København K
  5. Beatræ A/S, Stenløse
  6. Beck & Jørgensen A/S, Søborg
  7. BELA-BYG A/S, Skovlunde
  8. BENDIX ARKITEKTFIRMA A/S, Aabenraa
  9. Bent Nielsen og Søn A/S, Oksbøl
  10. Bergsten Timber A/S, Køge
  11. BETAPACK A/S, Hørning
  12. Betri Trygging, Tórshavn
  13. bgb a/s, Ishøj
  14. bgb a/s, Skive
  15. Billund Kommune, Grindsted
  16. BJARKE INGELS GROUP A/S, Valby
  17. Bjelin Denmark ApS, Tølløse
  18. BJØRNSHOLM A/S, København K
  19. BK NORD A/S, Aalborg SV
  20. Black-arch ApS, Kolding
  21. BLOKK, Roskilde
  22. Blumensaat Fugt- og Byggeteknik ApS, Randers
  23. BMI Group Danmark ApS, Nørresundby
  24. Boen Danmark, Nykøbing F
  25. BOGL København, København NV
  26. Boligselskabet Sjælland, Roskilde
  27. Bolius Boligejernes Videnscenter, København V
  28. Bornholmsk Byggesagsbehandling ApS, Rønne
  29. BORUM BYGGERÅDGIVNING ApS, Roskilde
  30. Brancheforeningen Danske Byggecentre, Nærum
  31. Brandgruppen ApS, Taastrup
  32. Brandrådgivning v/ Carsten Jensen, Hillerød
  33. Brav ApS, Odense C
  34. Brdr. Dyrner Tømrer & Entreprise, Karlslunde
  35. Brdr. Lange A/S, Tarm
  36. Bredahl Kristensen ApS, Jægerspris
  37. BREITING Arkitektrådgivning, Hornbæk
  38. BRIQ GROUP ApS, København V
  39. Brix & Kamp A/S, Aalborg
  40. Brix & Kamp A/S, Hjørring
  41. BROSSI V/MICHAEL SIMONSEN, Tune
  42. BSRI ApS, Hovedgård
  43. Bunch Bygningsfysik, Vedbæk
  44. Bundgaard Byg A/S, Skanderborg
  45. Burnblock ApS, København K
  46. Byens Tag & Facade A/S, København SV
  47. Byens Tegnestue, København Ø
  48. Byg og Brand ApS, Thisted
  49. Byggefirmaet Ove Jensen A/S, Vejle
  50. BYGGELAND A/S, Næstved
  51. Byggeri & Teknik I/S, Herning
  52. Byggeriets Uddannelser, København NV
  53. Byggesagkyndig.nu ApS, Lystrup
  54. Byggeselskab Mogens de Linde AS, Aarhus N
  55. BYGGESELSKABET MAJ ApS AF 1997, Slangerup
  56. Byggeskadefonden, København V
  57. Bygma Aabenraa, Aabenraa
  58. Bygma Aalborg, Aalborg SV
  59. Bygma Aalborg C, Aalborg
  60. Bygma Aars, Aars
  61. Bygma Agerbæk, Agerbæk
  62. Bygma Als, Nordborg
  63. Bygma Amager, Kastrup
  64. Bygma Balslev, Torshavn
  65. Bygma Bellinge, Odense SV
  66. Bygma Bindslev, Bindslev
  67. Bygma Esbjerg, Esbjerg
  68. Bygma Fanø, Fanø
  69. Bygma Frederikshavn, Frederikshavn
  70. Bygma Frederiksværk, Frederiksværk
  71. Bygma Galten, Galten
  72. Bygma Grenaa, Grenaa
  73. Bygma Gruppen A/S, Søborg
  74. Bygma Gråsten, Gråsten
  75. Bygma Haarlev, Hårlev
  76. Bygma Haderslev, Haderslev
  77. Bygma Haslev, Haslev
  78. Bygma Helsingør, Helsingør
  79. Bygma Herlev, Herlev
  80. Bygma Herning, Herning
  81. Bygma Hillerød, Hillerød
  82. Bygma Hirtshals, Hirtshals
  83. Bygma Hjørring, Hjørring
  84. Bygma Horsens, Horsens
  85. Bygma Hvalsø, Hvalsø
  86. Bygma Jelling, Jelling
  87. Bygma Kerteminde, Kerteminde
  88. Bygma Kolding, Kolding
  89. Bygma Køge, Køge
  90. Bygma Nexø, Nexø
  91. Bygma Nyborg, Nyborg
  92. Bygma Næstved, Næstved
  93. Bygma Odense, Odense SØ
  94. Bygma Otterup Trælast, Otterup
  95. Bygma Padborg, Padborg
  96. Bygma Randers, Randers NØ
  97. Bygma Ringe, Ringe
  98. Bygma Ringsted, Ringsted
  99. Bygma Risskov, Risskov
  100. Bygma Roskilde, Roskilde
  101. Bygma Rønne, Rønne
  102. Bygma Rønnede, Rønnede
  103. Bygma Silkeborg, Silkeborg
  104. Bygma Skagen, Skagen
  105. Bygma Skærbæk, Skærbæk
  106. Bygma Sorø, Sorø
  107. Bygma Store Heddinge, Store Heddinge
  108. Bygma Støvring, Støvring
  109. Bygma Sæby, Sæby
  110. Bygma Sønderborg, Sønderborg
  111. Bygma Them, Them
  112. Bygma Tønder, Tønder
  113. Bygma Vejle, Vejle
  114. Bygma Viborg, Viborg
  115. Bygma Viby Sj., Viby Sjælland
  116. Bygma Århus, Viby J
  117. BygTech A/S, Glostrup
  118. Båring Gulve ApS, Asperup
  119. Bøgh & Helstrup I/S, Frederiksberg
  120. Børge Nielsen Tømrerfirma, Hillerød

c

  1. c & w arkitekter a/s, Svendborg
  2. C.F. Møller A/S, Aalborg
  3. C.F. MØLLER A/S, Aarhus C
  4. C.F. Møller A/S, København N
  5. C12 ApS, Ejstrupholm
  6. Calceku ApS, Højbjerg
  7. CASA Arkitekter ApS, Næstved
  8. Cawo A/S, Haderslev
  9. CC Green ApS, Odder
  10. CEBRA A/S, Aarhus C
  11. Center for Skov Landskab og Planlægning KU, Fredensborg
  12. CG JENSEN A/S, Glostrup
  13. Christensen & Co Arkitekter A/S, København N
  14. Christian Hansen ApS, Hundested
  15. Christian Panbo A/S, Aabenraa
  16. CHRISTIANIA BYGGEKONTOR, København K
  17. Christoffersen & Weiling Architects ApS, Aarhus C
  18. Citytømreren ApS, Odense M
  19. CLEMENT & CARLSEN ARKITEKTER ApS, Nuuk
  20. CLT Denmark A/S, Skovlunde
  21. Cobe, Nordhavn
  22. Cold Wet & Dark ApS, København Ø
  23. Colfelt Arkitekter, Samsø
  24. Compara A/S, Søborg
  25. Copro byggeservice, Faxe
  26. Cornelius Vöge arkitekter, Roskilde
  27. Cowi A/S, Aalborg
  28. Cowi A/S, Kongens Lyngby
  29. CP APS, Viby Sjælland
  30. Creo Arkitekter, Odense C
  31. Cubo Arkitekter A/S, Aarhus C

d

  1. D&N A/S, Hellerup
  2. D.A.I. A/S, Brabrand
  3. d.a.i. arkitekter ingeniører, Silkeborg
  4. DAB Landskabsgruppen, Frederiksberg
  5. Dalhoff Larsen & Horneman A/S, Horsens
  6. Dalsgaard Byg A/S, Vejle
  7. Dan-Project ApS arkitekter mma/danske ark, Søllested
  8. Dana Lim A/S, Køge
  9. Danadeco-Everfloor A/S, Hvidovre
  10. Danakon A/S, Taastrup
  11. Danielsen Architecture, København K
  12. Danmarks Flotteste Tømrer, Roskilde
  13. Dansbo Entreprise A/S, Odense C
  14. Dansk Boligforsikring A/S, Holbæk
  15. Dansk Brand og sikringsteknisk Institut, Hvidovre
  16. Dansk Bygge og Energirådgivning, Frederiksberg C
  17. Dansk Ejendomseftersyn ApS, Videbæk
  18. Dansk Plank Jydsk Gulvdesign Int., Esbjerg V
  19. Dansk Træforening, Nærum
  20. Davidsen Tømmerhandel A/S Hovedkontor, Kolding
  21. De Fries & Mejdahl A/S, Odense S
  22. DEAS AS, Frederiksberg
  23. Degn & Dreyer Entreprise A/S, Rødovre
  24. Den Lokale Håndværker v/Allan Frank Christiansen, Kongens Lyngby
  25. Dent Support A/S, Middelfart
  26. DESIGNGROUP ARCHITECTS A/S, København K
  27. Det Gode Håndværk ApS, Taastrup
  28. DI Byggeri - Gulvbranchen, København V
  29. DI Byggeri - Træsektionen, København V
  30. DinByggerådgiver.dk, Vallensbæk
  31. DINBygning ApS, Odense SV
  32. Dines Jørgensen & Co. A/S, Hillerød
  33. Dinesen Floors A/S, Rødding
  34. Dinrådgivning aps, Kastrup
  35. DISSING+WEITLING architecture a/s, København S
  36. Djurs Consult ApS, Auning
  37. DLH Danmark A/S, Søborg
  38. DMK Pavilloner, Holbæk
  39. DMR A/S, Silkeborg
  40. Dominia AS, København V
  41. Domus Arkitekter A/S, Kongens Lyngby
  42. Domutech Solutions/ BK. Consult, København V
  43. Dorte Mandrup A/S, København V
  44. Drachmann arkitekter, København K
  45. Drauschke Consult Føroyar Sp/f, Klaksvík
  46. Dreyer Arkitekter ApS, Aarhus C
  47. DRIAS Rådgivende Ingeniører A/S, Tørring
  48. DyrvigConsult ApS, Kgs. Lyngby

e

  1. E+N arkitektur A/S, Aarhus C
  2. EBK HUSE A/S Produktion, Slagelse
  3. Eduard Troelsgård Rådg. Ingeniører A/S, København V
  4. EFFEKT Arkitekter ApS, København N
  5. Effektiv Byg A/S, Nakskov
  6. EFI Global, Ballerup
  7. Egil Rasmussen A/S, Viby J
  8. Egon Olsen & Søn A/S, Solrød Strand
  9. EIERSTED BYG ApS, Oure
  10. einrum, Brønshøj
  11. Ejendomsselskabet Olav de Linde, Odense C
  12. Ejendomsselskabet Olav de Linde A/S, Åbyhøj
  13. Ejner Byggerådgivning ApS, Silkeborg
  14. EKAS Rådgivende Ingeniører A/S, Vedbæk
  15. EKJ Rådgivende Ingeniører AS, København Ø
  16. Elindco A/S, Jyllinge
  17. Emborg-Form, arkitekter maa, Valby
  18. Enemærke & Petersen a/s, Ringsted
  19. Engel Byg ApS, Hornbæk
  20. entasis a/s, Nordhavn
  21. Entreprenørfirmaet Einar Kornerup, Glostrup
  22. Erasmus & Partnere A/S, Hjørring
  23. ERIK arkitekter A/S, Aalborg
  24. ERIK arkitekter A/S, Aarhus C
  25. ERIK arkitekter A/S, København V
  26. ERIK arkitekter A/S, Viborg
  27. Erik Nord Arkitekter ApS, Aarhus C
  28. Erik Pedersen ApS Rådg. Civiling. F.R.I, Greve
  29. Eriksen Arkitekter, Aarhus C
  30. Esbjerg Kommune Ejendomme, Esbjerg
  31. ETN Arkitekter Aps, Nykøbing F
  32. Etos Ingeniører ApS, Aarhus C
  33. EV byggeri ApS, København NV
  34. Eysturkommuna, Norðragøta

f

  1. F1 Arkitekter ApS, Hobro
  2. Faarup Invest A/S, Øyer
  3. Falk BygConsult ApS, Hillerød
  4. FB Administration ApS, Valby
  5. FBJ Rådg. Ingeniører ApS, Kolding
  6. FEAS Erhverv P/S, Aarhus N
  7. Fermacell Scandinavia / James Hardie Denmark, Gedved
  8. FGU Himmerland, Aars, Aars
  9. Fionia Parket aps, Odense C
  10. Fjerring A/S, Slagelse
  11. Fjord Rådgivende Ingeniører A/S, Virum
  12. Flexwood A/S, Nørre Alslev
  13. Flindts Tømrer og Snedkerforretning, Hornslet
  14. FN Arkitekter A/S, Struer
  15. FOCUS Moduler A/S, Randers Sø
  16. Fog Trælast & Byggecenter Farum, Farum
  17. Fog Trælast & Byggecenter Fredensborg, Fredensborg
  18. Fog Trælast & Byggecenter Helsinge, Helsinge
  19. Fog Trælast & Byggecenter Herlev, Herlev
  20. Fog Trælast & Byggecenter Hørsholm, Hørsholm
  21. Fog Trælast & Byggecenter Vordingborg, Vordingborg
  22. Fog Trælast & Byggecenter Ølstykke, Ølstykke
  23. Fog Trælast Kvistgård, Kvistgård
  24. Fokus Fritidshuse ApS, Ringkøbing
  25. Fonden BYG-ERFA, København K
  26. Form Danmark ApS, Odder
  27. Forma ApS, København V
  28. FORPAGTER JENS PETER HANSEN, Karise
  29. Frandsen & Søndergaard K/S, Aalborg SV
  30. Fredensborg Kommune Kommunale Ejendomme, Kokkedal
  31. Frederik Allan ApS, Hellerup
  32. Friborg og Lassen A/S, København V
  33. Frifeldt ApS, Vildbjerg
  34. Friis & Moltke A/S, Aalborg
  35. Friis & Moltke A/S, Aarhus C
  36. Friis Andersen Arkitekter A/S, Nykøbing F
  37. Fromsseier Plantage A/S, Ansager
  38. Fryd! v/ Jonas Hemicke, Gentofte
  39. Frøslev Træ A/S, Padborg
  40. Frøslev Træ Øst, Albertslund
  41. Fuglsang Tømrer & Snedkermester ApS, Hårlev
  42. FULDENDT Rådgivende Ingeniører, Varde
  43. Fælleseje, Ulfborg
  44. Færch & Co. A/S, Aalborg SV
  45. Føroya Fornminnissavn, Tórshavn

g

  1. G. Jørgensen ApS, Aalborg
  2. GAIHEDE A/S, Valby
  3. GENie ByggeOptimering, Horsens
  4. Georg Berg A/S, Slagelse
  5. Ginnerup Arkitekter A/S, Horsens
  6. GLADSAXE KOMMUNE, Søborg
  7. Glistrup Træ, Blåvand
  8. Goddsson Tegnestue, Kjellerup
  9. Goritas A/S, Kolding
  10. Gottlieb Paludan Architects A/S, Nordhavn
  11. Gpp Arkitekter A/S, Aarhus C
  12. Graa Arkitekter A/S, Odense C
  13. GRANSLEV TØMRER- OG GULVENTREPRISE ApS, Langå
  14. Gråbrødre arkitekter, Svendborg
  15. GSV Materieludlejning A/S, Vamdrup
  16. Gulvplanker.dk, Hørve
  17. Gunnars Glas A/S, Tømrer og Snedker, Holstebro

h

  1. H+Akitekter A/S, København Ø
  2. H. Nielsen & Søn A/S, Næstved
  3. Hammerich Byggerådgivning ApS, Svendborg
  4. Hammers Montage ApS, Lille Skensved
  5. Hansen & Bay Byg A/S, Ølgod
  6. Hansson & Knudsen A/S, Odense SØ
  7. Harrebek Arkitekter A/S, Nyborg
  8. Hassing-Huset, Hurup Thy
  9. Hausbau ApS, Vanløse
  10. HC Profiler ApS, Holbæk
  11. Heartwood House ApS, København Ø
  12. Hebjørn Consult ApS, København Ø
  13. Hein Christiansens Tømrerfirma ApS, Næstved
  14. Helmer Christiansen A/S, Karlslunde
  15. Henneby Nielsen Rådgivende Ingeniørfirma A/S, Odense SØ
  16. Henning Hansen ApS, Faxe
  17. Henrik Almegaard / Rådgivende Ingeniør ApS, Charlottenlund
  18. Henry Berthelsen A/S, Viby J
  19. Henry Jensen A/S, Odense C
  20. HHM A/S, Hillerød
  21. Himmerland Boligforening, Aalborg
  22. HJ-Energi, Dronninglund
  23. HJB Byggeforretning ApS, Rønne
  24. HM Træindustri ApS, Hvidovre
  25. Hobson ApS, Sydals
  26. Hoffmann A/S, Næstved
  27. Holbæk Elementfabrik ApS, Ugerløse
  28. Holbøl Snedkerværksted ApS, Kruså
  29. Holmsgaard A/S Rådgivende Ingeniører, København S
  30. Holscher Nordberg Arkitekter A/S, København Ø
  31. HOLSE Byggeteknik ApS, Ballerup
  32. Holst & Lundgren A/S, Vanløse
  33. Holst Engineering, København S
  34. Hovedstadens Bygningsentreprise A/S, Greve
  35. HP Byg A/S, Aalborg Øst
  36. HP Larsen A/S, Kongens Lyngby
  37. HPE Byggerådgivning ApS, Brønderslev
  38. HPH Totalbyg A/S, Hinnerup
  39. Hugo Petersen & Søn ApS, Sæby
  40. HUJ A/S, Auning
  41. HUNDBORG TØMRER-OG SNEDKERFORRETNING HOLDING ApS, Thisted
  42. Hunton Fiber AB, Gjøvik
  43. HusCheck ApS, Storvorde
  44. HusCompagniet Holding A/S, Tilst
  45. Hørning Parket A/S, Skanderborg
  46. Høyer byg A/S, Gadstrup

i

  1. Icopal Danmark ApS, Kastrup
  2. ING GROUP ApS, Holmegaard
  3. IngByg, Frederikssund
  4. Ingeniør Svend Aaen M.Ida., Silkeborg
  5. INGENIØR'NE, Esbjerg
  6. Ingeniørberegning ApS, Roskilde
  7. Ingeniørfirma Sikkert byggeri v/Frits Lønfeldt, Hillerød
  8. Ingeniørfirmaet Birch ApS, Kolding
  9. Ingeniørfirmaet J&P ApS, Holbæk
  10. Ingeniørfirmaet Svend Poulsen A/S, Egå
  11. Ingeniørfirmaet Viggo Madsen A/S, Aarhus C
  12. Ingeniørgruppen, Varde
  13. Ingeniørregimentet, Skive
  14. Ingerøens Træværk, Fårevejle
  15. Inteka Rådgivende ingeniører, Tommerup
  16. Intern A/S, Holte
  17. INUPLAN A/S, Nuussuaq
  18. Isola A/S, Fredericia
  19. ITW Construction Products ApS, Middelfart

j

  1. jaja arkitekter, København N
  2. Jan Myrthue A/S, Viborg
  3. Jato Byg ApS, Hillerød
  4. JC-Estimate ApS, Kirke Hyllinge
  5. JCN Bolig A/S, Vildbjerg
  6. JDH-BYG ApS, Aarhus V
  7. Jens Peter Madsen ApS Rådgivende Ingeniører, Stenløse
  8. Jesper Andersen Entreprise aps, Lille Skensved
  9. Jesper Kusk Arkitekter ApS, København K
  10. JEXEN ARKITEKTER, Galten
  11. JJW Arkitekter A/S, Frederiksberg
  12. JK-Pavilloner ApS, Egtved
  13. JKA Arkitekter ApS, Sønderborg
  14. Johannes Fog A/S, Kongens Lyngby
  15. Johannes Fog A/S - 5060, Kongens Lyngby
  16. Johannes Jørgensen, Skårup Fyn
  17. JPH Forsikringsskader, Brønderslev
  18. Junckers Industrier A/S, Køge
  19. Junckers Industrier A/S, Nørre Alslev
  20. Juul Frost Arkitekter A/S, København K
  21. Juul's Tegnestue, Horsens
  22. Jysk Spærfabrik A/S, Almind
  23. Jysk Træfiber OV-Consult, Løgstør
  24. Jørgen Nielsen Rådgivende Ingeniører A/S, København K
  25. Jørgen Skaarup, Roskilde
  26. Jørgensen & Sønner A/S, Ringsted
  27. Jørn's Tømrer og Snedkerforretning ApS, Rødekro

k

  1. KARLSEN BYG A/S, Østervrå
  2. KASA Tømrer-Entreprise ApS, Stenløse
  3. Kebony AS, Skien
  4. Keflico A/S, Støvring
  5. Keld Abrahamsen Rådgivende Ingeniør ApS FRI, Malling
  6. Kent Pedersen Arkitektfirma ApS, Kongens Lyngby
  7. KHR Architecture, København K
  8. Kim Olsson A/S, Solrød Strand
  9. Kingspan Insulation ApS, Roskilde
  10. KIRKBI A/S, Billund
  11. Kjeldal Consult ApS, Faxe
  12. Kjell Pedersen Entreprise A/S, Søborg
  13. Kjellerup A/S, Kjellerup
  14. Klaus Nielsen Rådgivende Ingeniørfirma A/S, Nivå
  15. Knauf A/S, Hobro
  16. Knauf Insulation A/S, Roskilde
  17. KNI A/S, Sisimiut
  18. Knud Larsen Professionel Hvidovre, Hvidovre
  19. Knud Larsen Professionel Roskilde, Roskilde
  20. Knudsen & Østergaard A/S, Aalborg
  21. Knudsen Kilen A/S, Frederiksværk
  22. Koed Tømrer- og Byggeforretning ApS, Kolind
  23. Komproment ApS, Svenstrup J
  24. Krematoriekonsulenten, Roskilde
  25. Krogsgaard ApS, Hvidovre
  26. Kronhusene Udvikling A/S, Løsning
  27. Kronospan ApS, Ryomgård
  28. Kuben Management A/S, København SV
  29. Kullegaard A/S, Holbæk
  30. KVIST & HARBOE ApS, Randers NV
  31. KVJ Totalentreprise ApS, Odense C
  32. Kyocera Unimerco Fastening A/S, Sunds
  33. Kährs AB, Nybro
  34. Københavns Kommune Teknik- og Miljøforvaltningen, København NV
  35. Københavns Kommune Teknik- og Miljøforvaltningen, København S
  36. KØKKENSKABERNE ApS, Odense C

l

  1. L.P. Madsen Rådgivende Ingeniører A/S, Odense SØ
  2. LABAN ARKITEKTER A/S, Silkeborg
  3. Ladegårde Tømmer & Beton ApS, Glamsbjerg
  4. Langmach Ribe ApS, Ribe
  5. Lantz Arkitekter Aps., Valby
  6. Lars Krog Hansens Tegnestue ApS, Frederiksberg C
  7. Lars Printz ApS, Ringsted
  8. Larsen & Søndergaard Byggerådgivning A/S, Frederiksberg C
  9. LB Consult A/S, Aarhus C
  10. LB Consult A/S, Grenaa
  11. LBB3 ApS, Ålbæk
  12. LBF P/F, Torshavn
  13. Lendager Group ApS, København Sv
  14. Lendorf-Thim, København N
  15. LEQUIST Rådgivning Apk, Jyllinge
  16. Lilje-Huset A/S, Odense SØ
  17. Lilleheden A/S, Hirtshals
  18. Lilleheden A/S, Hirtshals
  19. Lind Jørgensen A/S, Lemvig
  20. Lind Lerche Byggerådgivning ApS, Tune
  21. LIND OG RISØR HOLDING A/S, Taastrup
  22. Linjen A/S Arkitekter MAA, Horsens
  23. Link arkitektur Danmark, Aarhus C
  24. Link arkitektur Danmark, Frederiksberg C
  25. LM Holding Roskilde ApS, Roskilde
  26. Lone BACKS Arkitekter ApS, Holbæk
  27. LOOP ARCHITECTS A/S, Aarhus C
  28. LU arkitekter maa, Vedbæk
  29. Lundgaard & Tranberg Arkitekter A/S, København NV
  30. Lundhilds Tegnestue ApS, Horsens
  31. Luplau & Poulsen, Aarhus C
  32. Lyngby Entreprise A/S, Brabrand
  33. Lyngkilde A/S, Køge
  34. Lyngkilde A/S, Næstved
  35. Löwen Tegnestue ApS, Horsens

m

  1. M & L Hoier Holding ApS, Frederikssund
  2. m4 arkitekter, Odense C
  3. m4 arkitekter, Odense V
  4. Madsen & Petersen, Arkitekter MAA ApS, Nykøbing Sj
  5. MANDRUP ARKITEKT INGENIØR ApS, Viborg
  6. Mangor & Nagel A/S, Frederikssund
  7. Mangor & Nagel A/S, København N
  8. Mangor & Nagel A/S, Roskilde
  9. Marcussen A/S, Aalborg SØ
  10. Mariagerfjord Kommune Kommunalt Ejendomscenter, Hadsund
  11. Masanti A/S, Ilulissat
  12. MASANTI A/S, Maniitsoq
  13. Masanti A/S, Nuuk
  14. Masanti A/S, Qaqortoq
  15. Masanti A/S, Sisimiut
  16. Matzen Byg ApS, Agerskov
  17. Max Byg ApS, Them
  18. MB Byg & Anlæg ApS, Fjenneslev
  19. MB Byggerådgivning ApS, Arden
  20. Mejlby Tømrer- og Snedkerforretning ApS, Nørager
  21. Mester Madsen A/S, Præstø
  22. Meulengracht ApS, Hornbæk
  23. Meyer Tegnestue ApS, Vojens
  24. Michael Krog ApS, Rådgivende Ingeniører FRI, Lille Skensved
  25. Michael Serritzlew ApS, Rådgivende ingeniørfirma, Tisvildeleje
  26. Midtjysk Albyg A/S, Aulum
  27. MIDTSJÆLLANDS BYGGESERVICE A/S, Ringsted
  28. Mieritz Consulting, Lundby
  29. Moestrup Tømrer & Snedker ApS, Tune
  30. Moland Group A/S, Skive
  31. Monier A/S, Aalborg
  32. Morten K. Mathiasen ApS, Næstved
  33. MT Højgaard Danmark A/S, Søborg
  34. Multa Aps, Slagelse
  35. Music and Architectu, København Ø
  36. Møgelhøj Arkitekter P/S, Herlev
  37. Møller & Jakobsen ApS, Hjørring
  38. Møller Nielsens Tegnestue ApS, Struer

n

  1. NCC Danmark A/S, Aarhus V
  2. NCC Danmark A/S, Nørresundby
  3. NCC Danmark A/S, Søborg
  4. Nettrælasten, Bording
  5. Newsec Property Asset Management Denmark A/S, Kgs. Lyngby
  6. NEXT Videnscenter for Håndværk - Design og Arkitektur, Valby
  7. Nicolai Jørgensen, Næstved
  8. Niels Kruse A/S, Fredericia
  9. Nielsen & Søn Tømrer Snedker Malerfirma ApS, Ballerup
  10. NIHERO V/NIELS HENRIK ROSSING, Gørlev
  11. Niras A/S, Aalborg
  12. Niras A/S, Aarhus C
  13. Niras A/S, Aarhus C
  14. Niras A/S, Allerød
  15. Niras A/S, Hjørring
  16. Niras A/S, Kolding
  17. Niras A/S, Odense C
  18. Niras A/S, Odense SØ
  19. Norconsult A/S, Herlev
  20. Nordcoll A/S, Kvistgård
  21. Nordcoll A/S, Vejle
  22. Nordic Waterproofing A/S (Phønix Tag Materialer), Vejen
  23. Nordisk Element Byg A/S, Ålbæk
  24. Nordlys, Roskilde
  25. Norlund A/S, Nørager
  26. Norrøn A/S, København N
  27. Nova5 Arkitekter, København Ø
  28. Novaform ApS, København K
  29. NPI A/S, Løsning
  30. NRGi Rådgivning A/S, Ballerup
  31. NUP WOOD A/S, Bjerringbro
  32. Nviro A/S, Roskilde
  33. Nyborg Kommune Teknik og Miljø, Nyborg
  34. Nydan-Huse A/S, Nykøbing Sj
  35. NÅR A/S, Rødovre

o

  1. OBH Rådg. Ingeniører A/S, Odense SØ
  2. OBH Rådg. Ingeniører A/S, Odense SØ
  3. Odder Tømrer- og Snedkerforretning ApS, Odder
  4. Odense Kommune By - Kulturforvaltningen, Odense C
  5. Odense Tekniske Gymnasium, Odense M
  6. OJ Rådgivende Ingeniører, Horsens
  7. OJ Rådgivende Ingeniører A/S, Billund
  8. OJ Rådgivende Ingeniører A/S, Herlev
  9. OJ Rådgivende Ingeniører A/S, Horsens
  10. OJ Rådgivende Ingeniører A/S Roskilde, Roskilde
  11. Ole Jepsen A/S, Birkerød
  12. Ommen A/S, Rødekro
  13. Os arkitekter ApS, København S
  14. Oscon ApS, Værløse
  15. Ove Rasmussen & Søn, Skanderborg
  16. Over Byen Arkitekter ApS, København S
  17. Overgaard Jensen Byg ApS, Storvorde

p

  1. P+P arkitekter A/S, Aarhus C
  2. P/F FT Net, Tórshavn
  3. PA Savværk Korinth A/S, Faaborg
  4. PA-BYG ApS Guldborgsund Eftf., Sakskøbing
  5. PALLISGAARD A/S, Aalborg Øst
  6. Palsgaard Spær A/S, Hampen
  7. Palsgaard Spær A/S, Hampen
  8. Palsgaard Spær A/S Afd. Kiplev, Aabenraa
  9. Palsgaard Spær A/S Afd. Nørresundby, Nørresundby
  10. Palsgaard Spær A/S Afd. Slagelse, Slagelse
  11. PALUDAN & RAMSAGER ARKITEKTFIRMA ApS, Ballerup
  12. Parlo Byg og Coach Parlo, Dyssegård
  13. PAX architects ApS, Aarhus C
  14. Peick, Nibe
  15. Peter Jahn og Partnere A/S, København NV
  16. Peter Kjær Arkitekter ApS, København K
  17. Phil & Søn A/S, Taastrup
  18. Pico Sørensen ApS, Lille Skensved
  19. Plan1 Cobblestone Architects, Valby
  20. Planet-Huse A/S, Ribe
  21. PLH Arkitekter A/S, København Ø
  22. Pluskontoret Arkitekter A/S, Aarhus C
  23. Polygon, Ringsted
  24. Poul Rasmussen A/S, Otterup
  25. PPConsult A/S, Jyllinge
  26. PPG Architectural Coatings, Scandinavia, Søborg
  27. PR Byg Consult v/Preben Rene Schmedegaard Rasmussen, Vallensbæk Strand
  28. Praksis Arkitekter, København K
  29. Praksis Arkitekter, Svendborg
  30. Pre-Træ A/S, Holstebro
  31. Primatag A/S, Toreby L
  32. Proces Arkitektur ApS, København S
  33. Profile A/S, Rødekro
  34. Protræ A/S, Rødding
  35. PSL Rådgivende ingeniørfirma ApS, Regstrup
  36. Pålsson Arkitekter, København NV

q

  1. Qeqqata Kommunia Teknik- og Miljø, Sisimiut
  2. Quattro Arkitekter A/S, Viborg

r

  1. Racoon VVS & Tømrer, Brønshøj
  2. Rambøll, Vejle
  3. Rambøll Danmark A/S, Aalborg
  4. Rambøll Danmark A/S, Aarhus N
  5. Rambøll Danmark A/S, Esbjerg
  6. Rambøll Danmark A/S, Fredericia
  7. Rambøll Danmark A/S, Haderslev
  8. Rambøll Danmark A/S, Herning
  9. Rambøll Danmark A/S, Kolding
  10. Rambøll Danmark A/S, København S
  11. Rambøll Danmark A/S, Odense C
  12. Rambøll Danmark A/S, Roskilde
  13. Rambøll Danmark A/S, Sønderborg
  14. Rambøll Danmark A/S, Viborg
  15. Rambøll Grønland A/S, Nuuk
  16. RANDERS ARKITEKTEN ApS, Randers C
  17. RASK Rådgivning ApS, Odense C
  18. Rasmus Friis A/S, København Nv
  19. RAVN ARKITEKTUR, Vejle
  20. Reborn, Næstved
  21. Reeholm & Bredahl A/S, Randers C
  22. Region Syddanmark Bygningsafdelingen, Vejle
  23. Reiulf Ramstad Arkitekter A/S, Aarhus C
  24. Renoveringskonsulenterne ApS, Roskilde
  25. ReVærk ApS, Aarhus C
  26. Riga Wood AB, Katrineholm
  27. Riis Entreprise A/S, Kolding
  28. Ringsted Kommune Byg og Anlæg, Ringsted
  29. Ringsted Spærfabrik A/S, Ringsted
  30. Rivernile ApS, Brabrand
  31. RL Consult ApS, Rønne
  32. Rockwool A/S, Hedehusene
  33. Rockwool A/S, Hedehusene
  34. Rockwool A/S, Vamdrup
  35. Rold Skov Savværk A/S, Sabro
  36. Roskilde Kommune Økonomi og Ejendomme, Roskilde
  37. Roslev - Herning Tømmergård, Herning
  38. Roslev Trælasthandel A/S, Holstebro
  39. Roslev Trælasthandel A/S, Skive
  40. ROTHO BLAAS SRL c/o Rasmus Miller, Otterup
  41. Roust Træ A/S, Årre
  42. Royal Wood ApS, Gistrup
  43. Rubow Arkitekter A/S, Aarhus C
  44. Rubow Arkitekter A/S, København K
  45. RUM as, Horsens
  46. Runavikar Kommuna Teknisk Afdeling, Saltangara
  47. Runesten Rådgivning ApS, Lynge
  48. Ruskol a/s, Slangerup
  49. RytterArk Group A/S, Bagsværd
  50. Rådgivende Ingeniører Øllgaard, Hellerup
  51. Rævdal ApS, Søndersø
  52. Rønnow Arkitekter, København K
  53. Rønslev Rådgivende ingeniører ApS, Horsens
  54. Rørbæk & Møller Arkitekter ApS, København NV

s

  1. Saaby-Jensen & Søn Aps, København Ø
  2. Saint- Gobain Denmark A/S, ISOVER, Vamdrup
  3. Saint-Gobain Isover A/S, Charlottenlund
  4. Salomonsson Arkitekter ApS, Silkeborg
  5. Samsø Tømrer Team ApS, Samsø
  6. Sandberg Rådgivende Ingeniører Aps, Daugård
  7. Sandcorp, København Nv
  8. Saralyst Ejendomsudvikling A/S, Højbjerg
  9. sbs rådgivning a/s, København S
  10. Scandi Byg A/S, Løgstør
  11. Scandi Supply A/S, Vissenbjerg
  12. Scandia Floor, Svendborg
  13. Scanwo DK A/S, Vejle
  14. Schmidt Hammer Lassen Architects K/S, Aarhus C
  15. Schmidt Hammer Lassen Architects K/S, København S
  16. Sedgwick Leif Hansen A/S, Ballerup
  17. Seistrup + Lundgaard C. ApS, Frederikssund
  18. Selmar Nielsen Arkitektur (SNA), Tórshavn
  19. SH HOLDING ODENSE ApS, Odense M
  20. Sikkerhedsstyrelsen, Esbjerg
  21. Sima Industri ApS, Aulum
  22. Simple Space, Aarhus V
  23. Simpson Strong-Tie A/S, Odder
  24. SINO ApS, Hundested
  25. SKALA Arkitekter A/S, Horsens
  26. Skanlux Byggefirma, Viborg
  27. SKIK Arkitekter ApS, Randers C
  28. Skive Kommune Kommunale Bygninger, Skive
  29. Skotte Rådgivende Ingeniører ApS, Herlev
  30. Skov's tømrer, Sæby
  31. Skælskør Arkitekterne A/S, Skælskør
  32. Slots- og Kulturstyrelsen, København V
  33. Snedker-Tømrermester Janus Olesen ApS, Glostrup
  34. SNEDKERMESTER NIELS HENRIK RINDAL, Hellerup
  35. Sp/f HalCon, Velbastað
  36. SPARK, Valby
  37. STANDBYG ApS, København N
  38. STARK Danmark A/S, Viby J
  39. STARK Glostrup, Glostrup
  40. STARK Kalundborg, Kalundborg
  41. STARK Risskov, Risskov
  42. STARK Roskilde, Roskilde C
  43. STARK Viborg Tømmerhandel, Viborg
  44. Statsfængslet ved Horserød, Helsingør
  45. STEENBERGs tegnestue ApS, Rønne
  46. Steffen-Test, Kongens Lyngby
  47. STEICO SE, Kolding
  48. Stenbjerg Ejendomme A/S, Aabenraa
  49. Stenfors Byggerådgivning Fyn ApS, Gelsted
  50. Stentevej Klima & Energi, Helsinge
  51. Stokvad Rådgivende Ingeniører A/S, Randers SØ
  52. Strukturel ApS, Aarhus C
  53. Strunge Jensen A/S, Køge
  54. Studio Neye, Holte
  55. Sundbyg.dk, Dyssegård
  56. Superwood A/S, Hampen
  57. Svend Aage Christiansen A/S, Østervrå
  58. Svend Thomsens Eftf. ApS, Hjallerup
  59. Svendborg kommune, Svendborg
  60. Svendsen Kongerslev ApS, Kongerslev
  61. Sweco Danmark A/S, København S
  62. Sweco Danmark A/S, København S
  63. Sweco Danmark A/S, Silkeborg
  64. Sweco Danmark A/S, Sønderborg
  65. Sygehus Sønderjylland - Teknisk, Aabenraa
  66. Södra Wood A/S, Hillerød
  67. Søfartsstyrelsen, Korsør
  68. SØGAARD RÅDGIVENDE INGENIØR ApS, Bælum
  69. Søholt Bygge og Anlæg v/Michael Søholt Hajnes Jensen, Nakskov
  70. Søren Jensen A/S, Aarhus C
  71. Søren Jensen Rådgivende Ingeniørfirma, København K
  72. Søren Jensen Rådgivende Ingeniørfirma, Silkeborg
  73. Søren Jensen Rådgivende Ingeniørfirma, Vejle
  74. Søren Sørensen A/S, Hobro

t

  1. Taasinge Elementer A/S, Hampen
  2. Taasinge Elementer A/S, Svendborg
  3. TANKEERAQ ApS, Ilulissat
  4. Tarkett A/S, Hedehusene
  5. Tegnestuen Arken ApS, Aarhus C
  6. Tegnestuen Kegel & Sciera, Hellerup
  7. Tegnestuen LOKAL ApS, København V
  8. Tegnestuen Mejeriet A/S, Haderslev
  9. Tegnestuen Mejeriet A/S, Kolding
  10. Tegnestuen Nuuk A/S, Nuuk
  11. Tegnestuen Stedse ApS, Haderslev
  12. Tegnestuen Vandkunsten a/s, København K
  13. Tegnestuen Winkel ApS, Gredstedbro
  14. Teknologisk Institut Træ, Høje Taastrup
  15. TEKT A/S, Esbjerg
  16. TERRA spf, Oyri
  17. TESTFIRMA,
  18. TESTXML, Kongens Lyngby
  19. Teytaud Rådgivende Ingeniører A/S, Frederiksberg
  20. Thisted Kommune Ejendomme, Hurup Thy
  21. Thorslunde træ aps. svinninge, Svinninge
  22. Thorsø Tegnestue & Byggerådgivning ApS, Thorsø
  23. TIMBERMAN DENMARK A/S, Hadsund
  24. Tiset Savværk, Gram
  25. Titarneq ApS, Nuuk
  26. TME-BYG ApS, Ølsted
  27. TMI Træ- og Møbelindustrien, København V.
  28. TMRBYG, Kalundborg
  29. tnt.nuuk illussanik titartaasarfik a/s, Nuuk
  30. TOPDAHL Ingeniører og Arkitekter ApS, Herlev
  31. Topdanmark Forsikring A/S Taksatorsekretariatet, Ballerup
  32. Torkil Laursen A/S, Taastrup
  33. TradeCon ApS, Odense S
  34. Tri-Consult A/S, Viby J
  35. Triarc Arkitekter ApS, Ballerup
  36. Trio Arkitekter ApS, Frederiksberg C
  37. Troels Jørgensen A/S, Kettinge
  38. Troldtekt A/S, Tranbjerg J
  39. TRÆFIBER DANMARK ApS, Ringsted
  40. Træhuse.dk, Kirke Hyllinge
  41. Træinfo,
  42. Trælasthandler Frits Feodor Nielsen, Rudkøbing
  43. TS Byg Entreprise ApS, Odense M
  44. Tvede Rådgivende Ingeniører ApS, Charlottenlund
  45. Tækker Rådgivende Ingeniører A/S, Aarhus C
  46. Tæppeland Erhverv A/S, Rødovre
  47. Tømmergaarden A/S, Aulum
  48. Tømmergaarden A/S, Hanstholm
  49. Tømmergaarden A/S, Nykøbing M
  50. Tømmergaarden A/S, Struer
  51. Tømmergaarden A/S, Viborg
  52. Tømmergaarden A/S, Vildbjerg
  53. TØMRER & SNEDKER M. MATHIESEN ApS, Hellerup
  54. Tømrer - og Snedkermester Morten Liisberg ApS, Albertslund
  55. Tømrer Andersen, København Nv
  56. Tømrer og Snedkefirmaet Jørgen Spange ApS, Kongens Lyngby
  57. Tømrer og Snedker Michael Ørum ApS, Rønnede
  58. Tømrer og snedkermester Gert G. Hansen, Herning
  59. Tømrer- og Snedker Kastberg A/S, Aars
  60. Tømrer- og Snedkerfirma Arne Danielsen A/S, Brande
  61. Tømrer- og Snedkerfirma Jan Kolster A/S, Middelfart
  62. TØMRER/SNEDKERMESTER NICOLAI GAARDSØE ApS, Haslev
  63. Tømrerentreprisen A/S, Frederiksværk
  64. Tømrerfirmaet Holst og Christensen ApS, Jyllinge
  65. Tømrerfirmaet Kjærgaard & Andreasen ApS, Juelsminde
  66. TØMRERFIRMAET S.M. BANG ApS, Hvidovre
  67. Tømrerfirmaet Teckemeier, Kastrup
  68. Tømrermester Allan Broholm ApS, Ringe
  69. TØMRERMESTER EIGIL ANDERSEN, Almind
  70. Tømrermester Keld Dreier, Valby
  71. Tømrermester Kim Jensen & Søn ApS, Dybvad
  72. Tømrermester Knud Verdich A/S, Kastrup
  73. Tømrermester Mads Stadsgaard A/S, Langå
  74. TØMRERMESTER THOMAS NORDLING, Allerød

u

  1. URBAN AGENCY ApS, København Nv

v

  1. V B Byggeindustri A/S, Lynge
  2. V. Lindenberg's Eftf. ApS, Lynge
  3. Vaag Arkitekter, Martofte
  4. Varde kommune - Ejendomscentret, Varde
  5. Varming Savværk, Ribe
  6. Vejen Kommune Bygningsservice og beredskab, Vejen
  7. Velas, Hinnerup
  8. VELUX A/S, Hørsholm
  9. VELUX A/S, Østbirk
  10. Verkfo, Tórshavn
  11. Verna ApS, Odense Sv
  12. Vestergaard Nielsen, Lille Skensved
  13. Vesti Olsen og Hansen A/S, Tølløse
  14. Viborg Ingeniørerne, Aalborg
  15. Viborg Ingeniørerne A/S, Viborg
  16. Vica Wood, Hellerup
  17. Videnscenter for håndværk og bæredygtighed, Horsens
  18. Viggo Pedersen & Søn A/S, Rødovre
  19. Viking Softwood, Hedensted
  20. Vilhelm Lauritzen Architects A/S, Nordhavn
  21. Vilhelmsen Marxen & Bech-Jensen A/S, Aarhus C
  22. VILLA A/S, Horsens
  23. VITA Ingeniører A/S, Odense C
  24. VKST f.m.b.a., Sorø
  25. Vognsen Rådgivende Ingeniører A/S, Randers NØ
  26. Voss Sørensen & Partner ApS, Egå

w

  1. WE Architecture ApS, København S
  2. Weile arkitekter ApS, Aabenraa
  3. Wenge Gulve ApS, Herning
  4. Wennerth Wood Trading ApS, Søborg
  5. William Tolstrup Arkitekter, Næstved
  6. Wissenberg A/S Rådgivende Ingeniører F.R.I, København NV
  7. Wolff Svendsen A/S, Hillerød
  8. Wolters Consulting ApS, Viby J
  9. WoodCon A/S, Bryrup
  10. Woodfiber ApS, Tølløse
  11. Woodsense ApS, København Ø
  12. WP Rådgivende Ingeniør ApS, Aalborg SØ
  13. WSP Danmark A/S, Taastrup
  14. WULLUM PASGAARD A/S, Holstebro
  15. Würth Danmark A/S, Kolding

x

  1. XL BYG CF Petersen & Søn A/S, Allerød
  2. XL Byg Tømmergaarden A/S, Thisted
  3. XL-BYG A/S a.m.b.a. kædekontor, Brabrand
  4. XL-BYG Brejnholt Aarhus A/S, Højbjerg
  5. XL-BYG Brejnholt Bjergmark A/S, Skibby
  6. XL-BYG Brejnholt Bording A/S, Bording
  7. XL-BYG Brejnholt Hornsyld A/S, Hornsyld
  8. XL-BYG Brejnholt Horsens A/S, Horsens
  9. XL-BYG Brejnholt Lillebælt A/S, Middelfart
  10. XL-BYG Brejnholt Nr. Aaby A/S, Nørre Aaby
  11. XL-BYG Brejnholt Randers A/S, Randers SØ
  12. XL-BYG Brejnholt Ry A/S, Ry
  13. XL-BYG Brejnholt Silkeborg A/S, Silkeborg
  14. XL-BYG Brejnholt Vejle A/S, Vejle
  15. XL-BYG C. Nobel Tømmerhandel, Hundested
  16. XL-BYG CF Karise Tømmerhandel, Karise
  17. XL-BYG CF Petersen & Søn A/S, Køge
  18. XL-BYG CF Ringsted, Ringsted
  19. XL-BYG CF Stenlille Trælasthandel A/S, Stenlille
  20. XL-BYG Elling Tømmerhandel A/S, Frederikshavn
  21. XL-BYG Grønvold & Schou A/S, Slagelse
  22. XL-BYG Gørlev Trælasthandel A/S, Gørlev
  23. XL-BYG Herlev, Herlev
  24. XL-BYG Hørve Byggecenter, Hørve
  25. XL-BYG Kjellerup Tømmerhandel A/S, Kjellerup
  26. XL-BYG Knud Larsen Byggecenter A/S, Hvidovre
  27. XL-BYG Meredin Tømmerhandel A/S, Holbæk
  28. XL-BYG Meredin Tømmerhandel A/S, Jyderup
  29. XL-BYG Meredin Tømmerhandel A/S, Kalundborg
  30. XL-BYG Måløv, Måløv
  31. XL-BYG Møens Tømmerhandel, Stege
  32. XL-Byg Næstved, Næstved
  33. XL-BYG P. W. Wulff A/S Stubbekøbing, Stubbekøbing
  34. XL-BYG P.W. Wulff A/S Nykøbing A/S, Nykøbing F
  35. XL-BYG Præstø, Præstø
  36. XL-BYG Roslev Trælasthandel A/S, Ikast
  37. XL-Byg Rødovre, Rødovre
  38. XL-BYG Sakskøbing Trælast ApS, Sakskøbing
  39. XL-BYG Skælskør, Skælskør
  40. XL-BYG Trægården Kås A/S, Pandrup

y

  1. Yndal Gruppen Ejendomme ApS, Køge

z

  1. ZESO Architects, København S

å

  1. Årstiderne Arkitekter P/S, Herning
  2. Årstiderne Arkitekter P/S, København N

ø

  1. Østerbro Tømmerhandel, Søborg
  2. Østergaard Bygge & Indeklimateknik A/S, Roskilde

0-9

  1. 10-4 Tømmerhandel, Hørning
  2. 10-4 Tømmerhandel, Ringkøbing
  3. 10-4 Tømmerhandel, Ulfborg
  4. 10-4 Tømmerhandel, Varde
  5. 10-4 Tømmerhandel, Viborg
  6. 10-4 Tømmerhandel, Videbæk
  7. 1705,
  8. 3F Byggegruppen, København V
  9. 3XN A/S, København K
  10. 8D arkitekter ApS, Værløse